top of page
Search

VIDEO KURZ - EXKLUZÍVNE!!

Updated: Jan 11

Kurz natáčania a spracovania (editácia) videa pre úplných začiatočníkov, ale aj tých, ktorí majú záujem sa zdokonalovať v procese video úpravy a naučiť sa niečo nové.

Ako absolvent tohoto kurzu hravo zvládneš vytvoriť - spracovať - postrihať,
ozvučiť a otitulkovať každé video.

KOMU JE KURZ URČENÝ ?

Kurz je vhodný pre každého, kto má záujem sa naučiť natáčať video na kameru (profi Dslr fotoaparát Sony) a následne spracovávať videá v strižni na profesionálnej úrovni. Na kurze sa naučíš Aké , a Ako technické vybavenie používať v procese od natáčania až po postprodukciu.

Kurzom ťa osobne prevedie profesionálny video tvorca Mike Satori. (jeho tvorbu nájdeš aj na tejto stránke :) Naučíš sa ovládať efektívne kameru, a následne upravovať videá v profi strihovom programe. Naučíš sa pracovať nielen s video obrazom, ale aj so zvukom, a pracovať s grafikou, či titulkami. Používať video efekty a exportovať video aby si ho mohol používať v rôznych formátoch , či už na internete alebo aj v TV.


AKO BUDE KURZ PREBIEHAŤ?

Bude vám vysvetlené ako efektívne používať profesionálnu video techniku - dslr kamera, dozviete sa to-čo o využití svetla, v ateliéry si môžete vyskúšať tiež točiť pred plátnom. Natočíte spoločne s Mike Satorim vlastné video (prípadne krátky film v prípade vášho záujmu), ktoré budete neskôr strihať a upravovať v profi strižni. Kurz štandartne prebieha počas 3 dní, viď. termíny nižšie (Každý deň strávite s režisérom min. 3 až 5 hodín.)


ĎALŠIE DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE O KURZE


> Úroveň obtiažnosti kurzu: Začiatočníci, ale aj pokročilí ( ktorí sa chcú zdokonaliť v svojich znalostiach)

> Forma výuky: skupinová a individuálna

> Kde? V Bratislave - Dúbravka

> Veľkosť jednej skupiny: od 3 do max. 6 účastníkov

> Dĺžka trvania kurzu: 3 až 5 dní (podľa telefonickej dohody vopred s účastníkom)

> Používaný softvér: Adobe Premiere

> Ak máte vlastný laptop, macbook, alebo aj kameru /fotoaparát/ bude to pre vás výhodou


KURZ je vedený s Mike Satori-m


Režisér, kameraman, producent, fotograf, cestovateľ, bádateľ. Filmárska tvorba Mike Satori-ho je do veľkej miery ovplyvnená predovšetkým jeho zážitkami a skúsenosťami z rôznych ciest (Tahiti, Markézske ostrovy, Peru, Nový Zéland, Vanuatu, Vietnam, USA, Európa).

V začiatkoch tvoril krátke filmy, ako napríklad film Bratyslava Boys, ktorý postúpil medzi najlepších dvadsaťpäť filmov z viac ako 1500 snímok šestnástich krajín sveta na prestížnej medzinárodnej súťaži Filmminute (Londýn). V odbornej porote vtedy sedel aj Oscarom ocenený Paul Haggis. Následne viac ako desať rokov spolupracoval na nezávislých, umeleckých a komerčných video projektoch na Slovensku, v Čechách a v zahraničí. Momentálne spolupracuje aj na Slovenských komerčných projektoch - tvorba dokumentu, editácia (strih) filmov a reklamy.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=c1XIx3VsYl8
https://www.youtube.com/watch?v=ocpG_R3zHjI&t=2399s


Cena Workshopu : od 330 Eur,- do 500 Eur,-

Trvanie: 3 dni


Nasledujúce Termíny >> 20.1 - 22.1. 2023 // 27.1 - 29.1 2023


Kontaktujte nás mailom: satoricinematravel@gmail.com
Alebo priamo telefonicky: 00421 944 748 264
66 views0 comments